Hizmet nakliyat

Hizmet nakliyat, Evden eve nakliyat fiyatları hesaplama için gerekli olan bilgiler var. Sizden alacağımız bilgiler ya da ücretsiz olarak yapacağımız eksper hizmeti sayesinde sağlıklı fiyat çalışması yapabiliriz. Hizmet nakliyat ücretleri hesaplanırken amaç: eşyaların en iyi ve profesyonel şekilde taşınmasını sağlamak.

Hizmet nakliyat ile Aynı zamanda ekonomik fiyat ile birlikte hizmetin en iyi sonucu verebilmesi için de belirli bir limitin altına inmemek gerekir. Bu nedenle hesaplama yapılırken genelde parça eşya ve tam eşyalar ile 1+1, 2+1, 3+1, 4+1... gibi değerler üzerinden kabaca fiyat tarifi yapmak yanıltıcı olabilir. Her evin kendine has eşya yapısı ve çalışma şekli var. Şöyle tarif edelim 1+1 ev vardır 120 metre kare, 3+1 ev vardır 80 metre kare. Bu iki ede bulunan eşyaların şehirlerarası nakliye sigorta bedelli arasında da büyük fark olduğunu düşünelim.

Aynı mesafe ve katlardan taşınsınlar. Bu durumda 1+1 evin taşıma maliyeti 3+1 evin nakliye fiyatından daha yüksek olacaktır. Bu nedenle ev taşıma fiyatı hesaplarken robotlar ve otomatik sistemlerden gelen fiyatlar sizi yanıltabilir. Hatta çoğu firmadan sadece telefon üzerinden fiyat anlaşması yapmanız durumunda taşınma günü sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle müşterilerimizin nakliye fiyat çalışması için bizlerden ücretsiz keşif istemesini biz de istiyoruz.

Özellikle covit-19 süreci işinde sağlığa önem veren firmalarda maliyeti biraz daha arttırdı. Bizim için ticari çıkarlarımızdan önce sağlık ve müşteri memnuniyeti gelmektedir. Sağlıklı bir nakliyat fiyat çalışması ve temizlik kurallarına uygun taşımacılık için hizmetinize hazırız.